Nowa Reforma otwarta jest od czwartku do niedzieli w godzinach:

Poniedziałek . . . . . Zamknięte
Wtorek . . . . . . . 12:00-22:00
Środa  . . . . . . . .12:00-22:00

Czwartek . . . . 12:00 - 22:00
Piątek . . . . . .  12:00 - 22:00
Sobota . . . . . . 12:00 - 22:00
Niedziela . . . . .12:00 - 18:00

Nowa Reforma - restauracja w samym sercu historycznego Krakowa.

Nowa Reforma to restauracja mieszcząca się w piwnicach XIV-wiecznej kamienicy przy ulicy św. Anny 3, w samym sercu historycznego centrum Krakowa. Nazwa lokalu nawiązuje do dawnego dziennika wydawanego pod tą samą nazwą, który ukazywał się w latach 1893-1928 w suterenie tejże kamienicy.

Zdjęcie restauracji

1995.

„Nowa Reforma” kontynuuję tradycję restauracji, prowadzonej w obrębie kwartału ul. św. Anny od roku 1995. Nazwa nawiązuje do XIX i XX-wiecznej gazety, która była redagowana i wydawana w tej samej kamienicy. Oprócz samej nazwy inspiracje z przeszłości odzwierciedla się także w naszej kuchni. 

Nasze menu  opierają się na “zreformowanej” kuchni staropolskiej. Znajdziecie w nim wyjątkowe specjały, takie jak gęsina czy dziczyzna, regionalne sery i nietuzinkowe warzywa. Menu komponujemy z myślą o wszystkich - przeważają dania mięsne, ale zawsze mamy też pozycje wegetariańskie i wegańskie. Karta zmienia się wraz z cyklem pór roku.

Oprócz jedzenia nasza karta skrywa też inne skarby - selekcję win z moraw, słowenii czy mołdawii, niebanalny wybór piwa, a także lokalne nalewki. Zwieńczeniem naszej karty są desery: klasyczne, wykwintne i zawsze świeże. Zrobione od podstaw w naszej cukiernii. 


Jesteśmy niepowtarzalni, bo sami dbamy o wszystko - od wystroju, po kuchnię!

Nazwa Nowa Reforma to nie tylko pamiątka, zabytek, ale także marzenie zawsze aktualne. Czyż nie oczekujemy nowej reformy, która uzdrowi wszystko, począwszy od służby zdrowia, aż po klimat? Zapraszamy! Sprawdźcie, jak smakuje nasza Nowa Reforma - tym razem gastronomiczna! 

W Nowej Reformie przeniesiesz się w czasie

Naszym wyjątkowym wnętrzem, pragniemy ożywić historię i umożliwić naszym gościom podróż w czasie i przestrzenii. Oryginalny XIV wieczny kominek, gotyckie ceglane łuki i ulubione przez stałych bywalców, romantyczne loże - autentyczne wnęki na beczki do przechowywania wina i piwa. W połączeniu z autorskim wystrojem stworzonym przez Kaję Wierzbowską-Wrońską, artystkę po krakowskim ASP, a prywatnie żonę właściciela, dają przytulne historyczne wnętrze, stworzone do spokojnej kontemplacji tego, co w polskiej kuchni najlepsze. 

W Nowej Reformie przeniesiesz się w czasie
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe